System EasyLoader

Easy Loader to specjalistyczna platforma załadowcza do samochodów dostawczych posiadająca certyfikaty i patent UE. Ułatwia oraz przyspiesza załadunek i rozładunek, a po skończonej pracy chowana jest pod dachem pojazdu, dzięki czemu nie zajmuje cennego miejsca w przestrzeni ładunkowej.

Jak działa Easy Loader ?


Platforma wysuwa się na zewnątrz i opuszcza do poziomu podłoża przy załadunku. Po ustawieniu ładunku platforma automatycznie podnosi się na wysokość podłogi samochodu co umożliwia sprawny i łatwy załadunek do wnętrza pojazdu. Na koniec platformę podnosi się ręcznie do pozycji pionowej, z której wsuwa się ona samoczynnie pod dach pojazdu dając Państwu swobodny dostęp do ładowni. Dzięki małemu zapotrzebowaniu na miejsce w samochodzie Easy Loader może być montowany w pojazdach z hakiem holowniczym, co z reguły jest niemożliwe w przypadku platform innego typu. Easy Loader jest zdalnie sterowany pilotem.

Zalety Easy Loader w porównaniu do tradycyjnej burty załadowczej :- Równomierne rozłożenie ciężaru całkowitego (140kg) na samochodzie

- Udźwig do 400kg

- Swobodny dostęp do ładowni pojazdu

- Szybka obsługa- czas przygotowania platformy do załadunku wynosi jedynie 15 sekund

- Duży rozmiar platformy (1500 x 1300, typ 1A)

- Łatwa obsługa za pomocą pilota

- Prosty montaż bez potrzeby przebudowy samochodu

- Szybki czas instalacji platformy (1 dzień)

- Niskie koszty eksploatacji systemu elektromechanicznego

- Ustawienie platformy do poziomu podłoża przy załadunku

- Niskie zużycie prądu przy pełnym obciążeniu (80 A)